top of page

Trys būdai gauti "Brooklyn brothers" picą tiesiai į namus

Tikriausiai jau esi girdėjęs, kad “Brooklyn brothers” garsėja kaip didmiesčio pica, kurią patogu iššsinešti, dalintis ir pasišildyti, jei kaip tikras didmiesčio gyventojas nespėji suvalgyti jos visos. O jei ir neesi girdėjęs apie tai, tuomet būtina skaityti toliau!

Mes manom, kad geriausi vakarėliai būna su skaniausiomis picomis, todėl mums yra labai svarbu, kad į kiekvienus Jūsų namus, šventę ar pietus su bendradarbiais ofise, būtų pristatytos pačios kokybiškiausios ir skaniausios picos. Atsivežę šią picą tiesiai iš Bruklino, mes ilgai svarstėme, kaip ją kuo geriau paruošti išsinešimui. Dėl unikalios gaminimo technologijos picos pagrindas išlieka itin traškus. Net ir keliskart pašildyta, ji puikiai išlaiko savo pirmykštį skonį. Gamindami Bruklino picą, naudojame specialiai tam skirtus miltus, juos parsivežame iš Italijos. Mėsą, sūrį ir pomidorus taip pat užsisakome iš ten, todėl visada galite būti tikri, jog mūsų produktai yra patys kokybiškiausi.

Dar šaunesnė diena gali būti tada, kuomet pica pati atvažiuos į Jūsų pasirinktą vietą. Mes ir mūsų išsinešimo draugai visuomet pasirūpinsim, kad Jums nereiktų kelti kojos iš namų. Tai galit padaryti per Wolt, Lėkštė.lt, o jei norėtum, kad pica išliktų garuojanti iki pat namų durų, tuomet gali užsisakyti pas mus internetu (https://www.foodbooking.com/ordering/restaurant/menu?restaurant_uid=5c589e11-ba78-46be-9465-6740f2648fce). Užsisakius pas mus internetu, Jums picas pristatys greitieji “taxify” vairuotojai, o picos šilumos nepraras, dėl dėžės viduje įkaitintos plytelės. Ar gali būti geriau?

Tikriausiai nebeliko priežąsčių atsisakyti skaniausios picos, todėl mes jau ruošiamės kuo greičiau pristatyti jas Jums!

367 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page