Brooklyn Partners akcija #pridemonth


Visame pasaulyje praėjus #PrideMonth ir mūsų Brooklyn Brothers beveik mėnesiui birželį virto į Brooklyn Partners. Kepėme partnerystės picas, raginome dar labiau puoselėti toleranciją.

Verta pasidžiaugti, kad, išreikšdami palaikymą visoms poroms, visiems partneriams ir visoms šeimoms, sulaukėme didžiulio savo klientų ir kitų verslų palaikymo. Vietos Lietuvoje tikrai yra visiems - norėtųsi, kad tai kuo dažniau pabrėžtų visi atsakingi verslai ir nuomonės formuotojai.

ŠTAI TAIP ATRODĖ MANIFESTAS, KURĮ KLIJAVOME Į PARTNERYSTĖS PICŲ DĖŽUTES:Žinoma, vieni nebūtume iškepę #partnerystėspica. Už idėją ir įgyvendinimą bei drąsą dirbti vardan bendro tikslo esame dėkingi Tomui Bartui ir jo puikiai komandai agenturai TRUTH.

Nors ir #pride mėnuo baigtas, bet mūsų palaikymas visoms šeimoms bus visada. Pasisakysime už elementarias žmogaus teises, būsime prieš bet kokią diskriminaciją ir toliau kepsime tolerantiškiausias picas, bei neskirstysime žmonių į jokias kategorijas. Juk visos picos yra picos!

APIE MUS RAŠĖ:

https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/beatos-nicholson-picerijos-pareiskimas-del-partnerystes-brooklyn-brothers-laikinai-pakeis-pavadinima.d?id=87440419


https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/b-nicholson-seimos-picerija-tapo-brooklyn-partners-siulo-partnerystes-picos-dydi-1050-1518918Peržiūrų: 9Komentarų: 0

Naujausi įrašai

Rodyti viską