top of page

Atnaujintas meniu visuose Brooklyn Brothers restoranuose

Kviečiame paragauti naujų picų!


VEG DELUXE pica tikras džiaugsmas vegetarams ir ne tik! Soti, spalvinga ir išraiškinga pica nepaliks abejingų. Šioje picoje dera mūsų gamybos pomidorų padažas, raudonieji svogūnai, pievagrybiai, ryškūs švieži špinatai, išraiškingumo suteikia naminis chalapos paprikų ir česnakų pagardas, vyšniniai pomidoriukai. Ant viršaus pilame naminio Cezario padažo, rikotos sūrio kepurėles ir štai, puiki pica paruošta!


BBQ HAWAII juokaujama, kad pasaulyje yra žmonės mėgstantys picą su ananasais ir tie kurie tiesiog negali pakęsti picų su ananasais. Mes manome, kad ananasas yra puikus ingredientas mėgstantiems saldžiarūgštį skonį ir šiek tiek egzotikos. Ši pica tokia ir yra! Čia dedame maltą pepperoni dešrą, skrudintą šoninę, pomidorų padažą, naminį BBQ padažą ir žinoma mocarelą bei parmezaną!


ATOMINĖ kitaip ir negalėjome pavadinti šios aitrios naujienos, Mėgstantiems ekstremalų aštrumą verta suklusti, ši pica tikrai LABAI aštri. Vietoje įprasto pomidorų padažo klojame aitrų Habanero paprikų padažą, dedame vištienos, mocarelos, aitraus Harissa padažo, marinuotų aitrių pipiriukų, čili dribsnių, Chalapos paprikų. Aštriavalgiams tikrai patiks!


Visų naujų picų galite paragauti Brooklyn Brothers restoranuose Vilniuje bei Kaune arba užsisakyti ir mūsų partnerių WOLT.


866 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page